Zprávičky z MŠ Koldín
V březnu jsme se rozloučili se zimou vynesením Tetky Zimy a my se začali těšit      na jaro.  Celá naše školka se vypravila na malý výlet za Vysoké Mýto – Zahradu Harta. Viděli jsme mnoho druhů zvířat, domácích i cizokrajných a některá jsme si mohli dokonce pohladit. Výlet se vydařil, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací z jejich života.
Tak jako každý rok, tak i letos jsme v MŠ pořádali „Vyrábění s rodiči“ – jednalo se     o techniku pískování pomocí šablon. Celá akce byla pod odborným vedením, děti     a rodiče si odnesli krásné obrázky. Měsíc duben se u nás nesl především v duchu Velikonoc. Připravovali jsme se na Velikonoční jarmark, který se konal přímo             v Koldíně na hřišti. Tvořili jsme, vyráběli, práce bylo až nad hlavu. Mockrát bychom chtěli poděkovat všem, kteří přišli naši školku podpořit.
Jaro se probudilo, počasí nám začalo přát a tak můžeme zase během vycházek pozorovat krásy a změny v přírodě. Užíváme si pobyt venku a to zejména i na naší zahradě.
V dohledné době nás čeká Besídka pro maminky, však se na ni poctivě připravujeme, a také školní výlet, na který se moc těšíme!

Veškeré akce ...